массаж травяными мешочками

Тайський масаж трав»яними мішечками

Тривалість: 1 година

Масаж трав’яними мішечками — один з найдавніших способів відновлення організму, який поєднує м’який вплив тепла (шляхом прогрівання біологічно активних точок), акупрессуру, масаж м’язової тканини і ароматерапію.
Масаж виконується мішечками з льняного полотна з начинкою з лікувальних квітів і трав, попередньо розпареним до комфортної для тіла температури.
Вплив масажу трав’яними мішечками
Цілющі ароматні трави і професіоналізм наших майстрів на диво швидко наповнять Ваше тіло новими силами і подарують стан задоволення, внутрішнього комфорту і гармонії.
Масаж трав’яними мішечками є чудовим лікувально-профілактичним засобом:
-при остеохондрозі;
-скутості суглобів;
-м’язових болях;
-напружених різного характеру;
-також показаний після фізичних навантажень в спортзалі.
Прогрівання м’язів і суглобів трав’яними мішечками не тільки знімає больові відчуття, але і збільшує їх рухливість і амплітуду руху.
Масаж трав’яними мішечками нормалізує кровообіг і обмін речовин, покращує мікроциркуляцію в тканинах і насичується їх ефірними маслами, які виділяються гарячими травами, що ефективно впливає на стан шкіри, виведення токсинів і зайвої рідини з організму.
Ще однією особливістю масажу трав’яними мішечками є його аромотерапевтичний вплив. Терапевтичний ефект полягає у впливі ароматів на гормони і інші біохімічні частки. Аромат трав глибоко проникає в дихальну систему, тим самим очищаючи легені, що знижує ризик простудних захворювань і зміцнює імунітет. Колосальний вплив ароматерапія робить і на нервову систему організму, заспокоюючи, гармонізуючи і відновлюючи її. Тому масаж трав’яними мішечками чудово підійде людям, які ведуть стресовий спосіб життя, які страждають неврозами, безсонням, підвищеною дратівливістю.
Масаж трав’яними мішечками це повноцінний відпочинок, нові відчуття, прекрасний настрій. Процедура чудово підійде як жінкам, так і чоловікам.

Позвонить нам!