массаж стоп в киеве

Тайський масаж стоп

Тривалість: 1 година

Тайський масаж стоп дасть відчуття легкості і розслаблення. Дана масажна терапія є чудовим засобом для комплексного оздоровлення ніг, зняття набряклості і негативних симптомів перевтоми з судин. Крім цього шляхом впливу на біологічно активні точки стопи масаж позитивно позначається на загальному самопочутті.

Доброчинна дія тайського масажу стоп:
-знімає стрес,
-лікує безсоння і гіпертонію,
-нормалізує тиск,
-знімає напругу.
У тайській традиції велика увага приділяється саме ногам, так як енергетичні потоки, що проходять по ним, впливають на стан всієї верхньої половини тіла. Під час тайського масажу стоп Ви відчуєте рівномірний розподіл енергії в ногах, яка так необхідна для її балансу в хребті.

Вплив масажу
Впливаючи на акупунктурні точки, розташовані на стопах, тайський масаж не тільки знімає втому і важкість ніг, але і сприяє відновленню всього організму приводячи до інтенсивного притоку життєвих сил і позитивної енергії.
Сотні років розвитку цієї масажної практики перенесуть на тіло пацієнта вмілі руки майстрів масажного салону МассажPro. Встигаючи лавірувати в будні мегаполісу не забудьте приділіть кілька хвилин для власного здоров’я!

Позвонить нам!