медовый массаж

Медовий масаж

Тривалість медового масажу спини: 40 хвилин

Тривалість медового масажу всього тіла: 1 година

Будь-який масаж, в тому числі і масаж медовий, в першу чергу впливає на шкірні покриви і поверхневі підшкірні структури. Механічна дія рук масажиста на шкіру призводить до посилення кровообігу в зоні масажу, поліпшенню трофіки тканин, прискоренню відтоку венозної крові і лімфатичної рідини. Крім цього, масаж ініціює запуск рефлекторних процесів за участю центрів спинного мозку, що потенціює місцевий ефект, а також покращує роботу внутрішніх органів.
Все це вірно і по відношенню до медового масажу. Однак, крім вищеназваних ефектів, в хід йдуть і додаткові методи впливу.
По-перше, мед володіє воістину унікальним складом і такими ж унікальними поживними властивостями. У ньому містяться вітаміни, цукру, макро- і мікроелементи, які роблять благотворний вплив на всі поверхневі структури організму.
По-друге, мед при масажі виступає ще і в ролі сорбенту, витягаючи на себе з міжтканинної рідини і підшкірної жирової клітковини накопичені там токсичні речовини, або, як їх ще прийнято називати, шлаки. Завдяки цьому ми отримуємо ще один ексклюзивний ефект медового масажу — очищаючу дію на організм. Саме ця властивість дозволяє використовувати медовий масаж для схуднення в комплексі з іншими заходами, спрямованими на боротьбу із зайвою вагою.

Позвонить нам!