Масаж спини

Тривалість: 1 година.

Особливе значення для організму відіграє масаж спини. Адже фактично спина є щитом для всіх внутрішніх органів. Але зважаючи на сучасний буття, яке включає в себе стреси, малорухливий спосіб життя і інші «принади», відбуваються невтішні процеси в м’язовій тканині спини. Так, наприклад, статичну електрику і наступний застій в м’язах приводять як зниження рухових функцій верхніх кінцівок, так і до викривлень хребетного стовпа і до погіршення кровопостачання, що в свою чергу може викликати різні невралгічні хвороби. В результаті всіх цих сумних змін можливе погіршення психо-емоційного стану людини і навіть розвиток хронічних захворювань внутрішніх органів.
В цьому випадку класичний масаж спини здатний принести не тільки емоційне розвантаження пацієнта, а й сприяти загальному фізіологічному оздоровлення організму. Але, тим не менш, головною функцією даної терапії є лікування і профілактика захворювань хребта, в тому числі і всіляких видів остеохондрозу.
Принцип дії і методика проведення масажу спини.
Під масажем спини мається на увазі вплив на м’язи шиї і плечей, лопатки, прямі і косі м’язи спини і попереково-крижовий відділ. У зв’язку з тим, що спина має значний обсяг м’язової маси, для глибокої її опрацювання необхідна витрата як часу, так і зусиль.
Однак в той же час саме товщина м’язового покриву спини дозволяє зробити цей вид терапії найбільш безпечним для внутрішніх органів і кровоносних судин. Проте, виконувати цю процедуру повинен проводити тільки кваліфіковані спеціалісти. Адже один невдалий прямий вплив на хребетний стовп здатний завдати непоправної шкоди організму.

Позвонить нам!