лимфодренажный массаж

Лімфодренажний масаж

Тривалість: 1 година 30 хвилин

Лімфодренажний масаж — унікальна техніка масажу, яка з’явилася відносно недавно. В середині 20 століття французький доктор Паскаль Кош створив цей вид масажу в якості способу для зняття набряків у пацієнтів після операцій. Він зрозумів, що своєчасний процес масажу ліній лімфотоку дозволяє позбутися від цієї проблеми, пов’язаної з постопераційними набряками.
Пізніше, були знайдені нові застосування лімфодренажного масажу: його почали застосовувати при венознії недостатності, а в наслідку в косметології, і в якості засобу скинути вагу, скорегувати фігуру.
Лімфодренажний масаж — максимально безпечна і результативна, унікальна
технологія масажу, яка діє на лімфатичні вузли і саму лімфу в нашому організмі. Адже, важливо розуміти, що лімфа — важлива частина нашого організму, яка відповідає за здатність людини протистояти хворобам. Вона «транспортує» всі життєво важливі рідини в тілі: воду, мінерали, амінокислоти, продукти обміну речовин.
Так, лімфодренажний масаж дозволяє «розігнати» рідини в організмі, що сприяє зникненню набряків і синців. Той же принцип працює і при масажі для схуднення: масажист виводить зайву рідину з організму, що дозволяє змінити обсяги і вагу тіла. Вважається що лімфодренажний масаж виводить токсини і продукти розпаду клітин з організму, очищаючи його і роблячи більш здоровим.

Позвонить нам!