Антистрессовый массаж

Антистресовий масаж

Тривалість: 1 година

Очевидний факт, що організм людини — єдине ціле, відомий давно. Саме на взаємозв’язку між нервовою системою, головним мозком і м’язами базується техніка масажу.
Антистресовий масаж — повне розслаблення спрямований на досягнення такого стану організму, яке аналогічно медитації або сну. Цьому сприяє використання прийомів поверхневого впливу — розтирання, погладжування і легкого розминання за допомогою м’яких і плавних рухів, впливу переважно на м’язи обличчя, спини, шийно-комірцевої зони, а також рефлекторні зони стоп.
Порушення масажистом тактильних рецепторів, яких особливо багато зосереджено на підошвах ніг і на кистях рук, сприяє виробленню ендорфінів і енкіфолінов — «гормонів щастя», що є причиною позитивних емоцій.
Також допускається використання східних методик релакс-масажу. Згідно з ними масаж для розслаблення м’язів грунтується на легких натисканнях на біологічно активні точки і кругових погладжуваннях (розтирання — натискання — розтирання). Сеанс релакс-масажу є тривалим, іноді він досягає 2 годин.

Позвонить нам!